ABSOLVENTI

 

Nabídka práce pro absolventy oboru APLIKOVANÁ CHEMIE - DOKUMENT JE VYVĚŠEN pod textem.

Informace pro absolventy oborů zaměřených na poštovnictví

Česká pošta si váží toho, co umíte. Znáte systém APOST, rozumíte poštovnímu provozu. Chce Vás do týmu. Přihlaste se databáze absolventů a budete přednostně oslovováni s nabídkami pracovních míst. Zaregistrujte se ZDE.

 

Směrnice k vydávání druhopisu ročníkových, maturitních vysvědčení a výučních listů

O vystavení druhopisu ročníkového nebo maturitního vysvědčení je nutné požádat písemně. Na vyhotovení druhopisu je 30 dní.

Žádost musí obsahovat identifikační údaje žadatele a o studiu (jméno, příjmení, rodné příjmení, současné bydliště, rodné číslo, rok ukončení studia, obor, třída a telefonní kontakt).

Poplatek za vystavení druhopisu činí 100,- Kč. V ceně jsou zahrnuty náklady spojené s vyhledáváním daných informací podle množství a složitosti.

Pro zaslání druhopisu poštou se cena navýší o poštovné v hodnotě 40,- Kč. Poplatek žadatel složí na běžný účet školy vedený u Komerční banky, a.s. číslo účtu 40632811/0100 nebo jej uhradí hotově do pokladny v kanceláři školy. Jako variabilní symbol použije žadatel datum svého narození (ve formátu DDMMRRRR) a specifický symbol 1111.

Pro ČSSZ ve věci vyřízení starobního důchodu postačuje potvrzení o studiu na naší škole, bude vystaveno bezplatně na základě písemné žádosti.

  1. 9. 2011 PaedDr. Daruše Mádrová

 

VYHLEDÁVAČ VOLNÝCH PRACOVNÍCH MÍST www.NEUVOO.CZ 

 

Dokumenty

Vzor - žádost o vydání druhopisuVzor - žádost o vydání druhopisu 23 kB
 

nahoru
 

Střední škola logistiky a chemie,
U Hradiska 29
779 00 Olomouc

Ředitelka: 585 556 112
Sekretariát: 585 556 111
Dotazy a informace: info@sslch.cz

Datová schránka
7y6gyke
IČ: 00845337