informace

 

INFORMACE MŠMT K ŽÁDOSTEM O PŘEZKOUMÁNÍ MATURITNÍ ZKOUŠKY KONANÉ V JARNÍM ZKUŠEBNÍM OBDOBÍ 2019 naleznete ZDE.

 

Harmonogram profilové části MZ PODZIM 2019

Rozpis na ústní část maturitních zkoušek - 4. E + 4. F - učebna 105

                                   

11. 9. 2019 dopoledne

 

8:15

8:30

8:45

9:05

9:25

9:45

10:00

10:15

10:30

10:45

11:05

11:25

11:45

12:05

12:25

Somsi

Jiří

4.F

X

EK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PŘESTÁVKA

Kubíčková

Kateřina

4.F

 

x

EK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pekařová

Veronika

4.F

 

 

x

ČJL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kamas

Vojtěch

4.E

 

 

 

x

ČJL

 

 

x

EK

 

 

 

x

AJ

Kubáč

Radek

4.E

 

 

 

 

x

ČJL

 

 

 

x

AJ

 

 

 

Lelek

David

4.E

 

 

 

 

 

x

EK

 

 

 

 

 

 

 

Vaňková

Barbora

4.E

 

 

 

 

 

 

x

EK

 

 

 

x

AJ

 

David

Jan

4.E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

x

AJ

 

 

Obrtelová

Iveta

4.E

 

 

 

 

 

 

 

 

x

EK

 

 

 

 

                                   

11. 9. 2019 odpoledne

 

12:45

13:00

13:15

13:30

13:45

14:05

14:25

14:40

14:55

15:10

15:25

15:40

     

Kamas

Vojtěch

4.E

 

 

x

OP

 

 

x

OMP

 

 

 

VYHODNOCENÍ

     

Vaňková

Barbora

4.E

 

 

 

x

OP

 

 

 

X

OMP

 

     

Zachari

Filip

4.E

 

x

EK

 

 

X

AJ

 

 

 

 

     

Vymazal

Martin

4.E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X

OMP

     

Galuška

Ondřej

4.E

 

 

 

 

 

 

 

X

OMP

 

 

     

Gröger

Denis

4.E

x

EK

 

 

x

AJ

 

 

 

 

 

     

 

Rozpis na ústní část maturitních zkoušek - 4.A1 + 4.A2 - učebna 105

 

12. 9. 2019 čtvrtek

8:00

8:15

8:30

8:45

9:05

9:25

9:45

10:00

10:15

10:30

10:45

11:05

11:25

11:45

12:05

12:20

12:35

12:50

Čermák

Jakub

4.A1

 

x

OP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VYHODNOCENÍ

Rychlíková

Eliška

4.A1

 

 

x

OP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spurný

Daniel

4.A1

x

OP

 

x

ČJL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valtová

Tereza

4.A1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

x

AJ

 

 

 

 

 

Himrová

Anna

4.A2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

x

AJ

 

 

x

CH

Králová

Markéta

4.A2

 

 

 

 

x

ČJL

 

 

x

OP

 

 

 

 

 

 

 

Kupková

Veronika

4.A2

 

 

 

 

 

x

ČJL

 

 

x

OP

 

 

 

x

CH

 

Metter

Martin

4.A2

 

 

 

 

 

 

 

x

OP

 

 

 

 

x

AJ

 

 

Pavlíková

Tereza

4.A2

 

 

 

 

 

 

x

OP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaníčková

Monika

4.A2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

x

AJ

 

 

 

 

Dokumenty

4.A1+4.A2 harmonogram MZ PODZIM 20194.A1+4.A2 harmonogram MZ PODZIM 2019 44 kB
4.F+4.E harmonogram MZ PODZIM 20194.F+4.E harmonogram MZ PODZIM 2019 55 kB
Žákovský průvodce maturitní zkouškou.Žákovský průvodce maturitní zkouškou. 1018 kB
 

nahoru
 

Střední škola logistiky a chemie,
U Hradiska 29
779 00 Olomouc

Ředitelka: 585 556 112
Sekretariát: 585 556 111
Dotazy a informace: info@sslch.cz

Datová schránka
7y6gyke
IČ: 00845337